3 Mart 2015 Salı

Alt Açma Minderi ; Baby Changing Mat
 
İnternette dolaşırken görüp de çok beğendiğim fikirlerden bir tanesiydi. Hemen resmini kaydetmiştim; belki bir yerlerde işime yarar diye... Kısmet yeğenimeymiş :)
 
Yapması da kullanması da çok pratik görünüyordu; gerçekten de öyleymiş... Demir bebek gezmelere giderken annesi yedek bezlerini ve ıslak mendilini ceplere koyuyor, minderi açıp altını üzerinde değiştiriyor.
 
This was one of the best ideas that I saw and liked while I was surfing on the net. I saved the Picture in case it would be useful... Then I made it for my nephew :)
 
Both making and using looked practical; it really was... When Demir the baby goes out mommy puts his changing equipmants in the pockets.
 
 
 
Uzun zamandır bu leylekli kumaştan bir şey yapmamıştım; içine de kırmızı beyaz çizgili pamuklu yumuşacık bir kumaş kullandım. Çevresine de pitikareli biye çok uyumlu oldu bence...
 
I hadn't used this fabric with stork for a while; I used red and White striped cotton soft fabric for inside. The blue bias for around, a very good combination...
 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder