13 Eylül 2014 Cumartesi

Çılgın Hatunlar Mutfakta ; Crazy Ladies are in the Kitchen

Ne kadar uzun bir ara oldu değil mi?... Oldukça yoğun bir hafta geçirdim yine ve bilgisayarın başına oturmak için bile vakit bulamadım :(  Okulların başlaması, planlar, programlar, yetişmesi gereken siparişler... Çok meşguldüm; çoooook !!!!
 
It has been such a long break, hasn't it?... I had a too busy week again and could not find any time even to sit in front of the computer :( Schools started, plans, programs, orders that had to be completed... I was too busy; toooo much !!!
 
Bu güzel önlükleri aslında uzun zaman önce tamamlayıp sahiplerine teslim etmiştim ama yayınlamak bugüne kısmetmiş. Bursa'daki kuzenim oğlu ile birlikte mutfakta vakit geçirmeyi çok seviyorlar bu yüzden de ikisi için birer mutfak önlüğü istemişti. Ben de böyle bir tasarım hazırladım. Loralie Design'ın mutfak temalı kumaşı önlüklerin ön yüzünde kullanıldı.
 
I made these aprons long time ago and gave to their owners but finally it is time to publish them. My cousin in Bursa likes spending time in kitchen with her son so she had ordered aprons for themselves. Then I prepared this creation. I used kitchen themed fabic of Loralie Design on front of the aprons.

 
Fotoğrafların çok iyi olmadığını çok sonra fark ettim ama artık çok geçti maalesef :(
Bu önlüğümüz küçük beyimiz için... Her zaman, her ortamda daima anneciğinin yanında olsun diye...
 
I realized that the pictures were not so good but it was too late unfortunately :(
This apron is for little gentleman... May he always be near by his mommy's side...

 
Bu da anneciği için... Fırın eldivenini de unutmamak lazım; güzel kekler yapsınlar diye :))
 
And this is for mommy... I did not forget the oven mitten; I hope they make delicious cakes together :))

 
Mutlulukla kullanılsın... / I hope they use these with happiness...

6 yorum: