5 Kasım 2014 Çarşamba

DOKTORLAR İÇİN HEDİYELER ; GIFTS FOR DOCTORS
 
Bir diş hekimi, bir psikolog ve bir de psikiyatrist... Bir arkadaşları bu üç doktora değişik birer hediye etmek istemiş ve benden de kapı süsü tasarlamamı istemişti. Neler yapabilirim diye biraz düşününce bu üç kapı süsü ortaya çıktı.   
 
A dentist, a psychologist and a psychiatrist ... A friend wanted to give interesting gifts to these three doctors and asked me to create three decorative objects for hanging on door. I thought a while about what could I do and these crafts came out.
 
 
Bu kocaman diş bir diş hekimin kapısını süsleyecek. Daha önce de benzer ürünler yapmıştım. Bu kez büyük, pembe bir fiyonk ekledim.
 
This huge tooth will decorate a dentist's door. I had made similar objects before. But this time I added a pink bow.
 


 
Bir psikolog için nasıl bir tasarım yapabilirim diye gerçekten çok kafa yordum; hem sevimli hem de anlamlı olmalıydı. Birkaç günlük düşünme ve araştırma sürecinden sonra farklı yüz ifadelerinde sarı yüzler uygun olabilir diye düşündüm.
 
I really thought too much about what kind of creation could I make for a  psychologist; it had to be cute and meaningful. After a few days of thinking I found this idea of  making yellow faces with different facial expressions.

 
 Sonuçta ortaya çıkan ürün beni gerçekten çok mutlu etti. Tam istediğim gibi oldu; sevimli ve anlamlı. Aferin bana :)
 
The final product really made me happy. It was just like what I wanted; cute and meaningful. Well done to me :)
 
Bu kez bir psikiyatrist için bir tasarım yapmam gerekiyordu. Ne kadar düşündüysem de bir sonuca ulaşamadım. Hediyeleri sipariş veren arkadaşımla görüşmemiz sonucunda oldukça espirili bir şey istediğini, belki bir huni bile kullanabileceğimi söyledi.
 
This time I had to create for a psychiatrist. Altough I thought a lot unfortunately could not find anything. After I talked to my friend who ordered these gifts, I found that she wanted something funny, she told me that I could use even a funnel.
 Öyleyse kulağında steteskopu ile pembe bir huni bir bayan psikiyatrist için yeterince espirili bir hediye olabilir dedim ve çalışmaya başladım.
 
Then I found out that a pink funnel with a stetescope on its ears would be a funny gift for a lady psychiatrist and started to work.

 
Bir de lila fiyonk ekleyince herşey tamamdı... / When I added a bow everything were completed.
 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder