26 Haziran 2014 Perşembe

Alp Ilgaz'ın Dinazorları; Alp Ilgaz's Dinasours

Oldukça uzun zaman oldu; neredeyse 2 haftadır ne bloguma , ne facebook sayfama, ne instagram'a ne de pinterest'e hiçbir resim eklemedim, hiçbirşey yazmadım!!! Tek sebep evimdeki uzun süreli tadilattı; nihayet bitti. Herşey düzene girdi, heryer temizlendi sonunda...
 
İnternette birşey yayınlamamış olmam hiçbirşey yapmadığım ankamına gelmiyor elbette. Aksine öyle çok siparişim vardı ki etrafın dağınıklığı ve tozunu kafma takamayacak kadar meşguldüm. Sadece evde yaptığım ürünün fotoğrafını çekecek bir nokta bulabilmekte oldukça zorlandım. Yani fotoğraf karesinin etrafında kalan yerleri asla görmek istemezdiniz :)
 
Bu kargaşa içinde yaptığım ilk ürün bu kapı süsüydü. Çok sevdiğim bir meslekdaşım yakışıklı oğlu için istedi bu kapı süsünü. Odasının duvarlarındaki duvar kağıdının üzerinde bulunan dinazorların birebir aynısını yapınca ortaya böyle bir güzellik çıktı. ( Herbir harfin yüksekliği 13 cm.)
 
It has been a very long time; I haven't uploaded any picture or written anything on my blog, my facebook page, my instagram or pinterest pages !!! The only reason is that the long time renovations in my house; it has finished finally. Everything is renovated, everywhere is clean now...
 
I haven't published anything on internet but it doesn't mean that I didn't make anything surely. I had so many orders that I was very busy and had no time to think about the mess and dust around the house. I only had some difficulties to find a small place to take a picture of the craft that I made. I mean that you don't want to see the places around the picture frame :)
 
The first order in this mess was this banner. One of my colleagues wanted this bann
er for her handsome son. This beauty came out when I made exactly the same of the dinasours on the wall paper in his room. ( each letter is 13 cm height )Hiç yorum yok:

Yorum Gönder