7 Ocak 2015 Çarşamba

Kocaman bir "A" / One Huge "A"

"Kocaman bir 'A' istiyorum" dedi arkadaşım; "doğumgünü hediyesi olacak."
"Ne kadar kocaman olsun?" diye sordum. "30 cm'den küçük olmasın" dedi...
Üzerinde nasıl bir figür olmasını istediğini sorduğumda ise bana doğumgünü çocuğunun fotoğraflarını gönderdi ki, nasıl tatlı, nasıl güzel bir prenses anlatmamın imkanı yok :) Bunun üzerine aklıma ilk gelen tasarım işte bu oldu...
 
"I want a huge 'A' " my friend said; "as a birthday present."
"How huge do you want?" I asked. "Not smaller than 30 cm" she said...
When I asked about what kind of figure she wanted, she sent me the pictures of birthday kid. It is impossible for me to explain how cute, how lovely princess she is :) Then this creation was just the first thing that came to my mind... 

 
Tam 30 cm yüksekliğinde, pembe, çiçekli bir 'A'... / One 'A' that is 30 cm height, pink and floral...

 
Evet biliyorum hiç iyi bir fotoğrafçı değilim. Yukarıdaki fotoğraflarla aşağıdakilerin arasında renk farkı var!!! Ama bunu nedense çok sonra fark etmişim :( Esasında bu kapı süsünün gerçek rengi yukarıdaki resimlerdeki gibi. Diğerleri biraz soluk olmuş.
 
Yes, I know that I am not a good photographer. There are colour differences among the pictures above and below!!! I realised that after a long time :( Actually the real colour of the craft is just like the pictures above. The other ones are a little bit pale.

 
Bu çiçekli düğmeleri çok severek almıştım, Eylül 2014'de, Değirmendere Kırkyama Festivali'nde, http://www.hanimelihobievi.com/ 'nin standından... İnternet sitesinde de öyle çok çeşitleri var ki... Seçebilmek çok zor.
 
I really loved and bought these flower buttons in September 2014, Değirmendere Patchwork Festival, from the stand of http://www.hanimelihobievi.com/... There are so many different buttons on its web site... It is so difficult to choose.

 
Bu cici kız figürünü de ne zamandan beri yapmak istiyordum; lila elbisesi ile çok sevimli...
 
I wanted to make this cute girl figure for a long time; it is so lovely with its purple dress...

 
Mutlu günlerde kullanılması dileğiyle... Wishing that it will be used on happy days...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder